Blog

Sunum Günü

 

Sunum Gunu

Projenizi, girişiminizi veya şirketinizi yatırımcılara anlatmak istiyorsunuz bunun için uygun bir ortam arıyorsunuz. Daha önce Etohum’a başvurmuş veya henüz başvurmamış tüm girişimler ve girişimciler için Sunum Günü’nü hazılardık. 5 dk içinde girişiminizi yatırımcılar ve diğer ilgilenenlerle paylaşabileceksiniz. 9 Nisan Cumartesi günü tüm gün girişimcilere girişimlerini 5 dk sunabilmelerini sağlayacağız. Sunum Günü‘nün ilkini düzenliyoruz, bundan sonra bunu düzenli olarak yapmayı hedefliyoruz. 9 Nisan’da dinleyeceğimiz girişim sayısı sınırlı da olsa bir sonraki günleri şimdiden belirlemeyi istiyoruz. Başvurunuzu ne kadar erken yaparsanız bu kadar öncelik kazanabilirsiniz.

  • Sunum yapacak girişimler her aşamada olabilirler.
  • Mobil, yazılım, oyun, eticaret, içerik vb. internet’le ilgili girişimler olabilir.

Burada sunum yapabilmeniz için

  • 31 Mart’a kadar başvuru yapmış olmanız,
  • Başvurunuzu yaptıktan sonra sunumgunu.com’a katılacağınızı bize bildirmeniz
  • 5 dk ‘lık etohum sunum eğitimi videosunu izleyip, girişiminizi 5 dk ‘da anlatabilmeniz

gerekmektedir. Sunugünü’nde projelerini sunacak girişimler

  • 5 dk’lık sunum zamanı ve 5 dk’lı soru cevap zamanı tanınacak,
  • 9 Nisan Cumartesi günü sunumlar yatırımcılara açık yapılacak,
  • Sunum yapanların özet bilgileri Nisan ayı içinde etohum yatırımcı kulubüyle paylaşılacak

Sunumgünü’nde şu ana kadar kesinleşmiş dinleyecek yatırımcılar 212VC‘den Ali Karabey ve Numan Numanbayraktaroğlu, Verusa Private Equity‘dan Dr. Necip Uludağ, Özyeğin Üniversitesinden İhsan Elgin, Inventram‘den Cem Soysal, Inovent‘den Serhat Görgün, Nokia‘dan A. Selim Aytuna, Salih Özkan, Ilab‘den Yüksel Dibekoğlu, Young Turk Ventures‘dan Cem Sertoğlu, Mynet kurucusu Emre Kurttepeli, Yemeksepeti.com‘dan Nevzat Aydın, Melih Ödemiş, Nokta.com‘dan yöneticiler,  Reklamz kurucusu Orkun Tekin, Trendyol kurucu ortaklarından Evren Üçok, Bilyoner‘den Barış Akkiriş, Sporx kurucuları İlkan Gökyılmaz, Emre Uğurlu, Maçkolik.com kuruclarından Tarkan Onar, Gelirortaklari kurucuları Yunus Güvenen, Emre Burdurlu, Networking Akademi‘den Ertuğrul Belen, Webrazzi.com kurucusu Arda Kutsal, Enuygun.com kurucusu Çağlar Erol, Erk yazılım kurucusu Bülent Arslan, Youthrepublic‘in kurucuları Yener Özgür Özaydın, Gökhan Kavasoğlu, Kerim Türe, Melek yatırımcılar Dr. Haluk Elçi, Erol Değim, Sidar Şahin, Tahir Zaimoğlu, Sadecehosting kurucusu Selçuk Saraç, Beriltech kurucusu Devrim Demirel, Netbu’nun kurucusu Şenel Şahin, Forbes dergisi yazı işleri müdürü Eyyüp Karagüllü, Hürriyet İnternet Grubundan Erhan Acar, Ahmet Dalman, Doğuş Yayın Grubundan Eray Endeş, Businessweek‘den Ahmet Usta, Digitalage dergisi yayın işleri yönetmeni İbrahim Özdemir, Ekonomist dergisinden Emrah Gürkan

Yatırımcı olarak katılmak için lütfen başvuru yapabilirsiniz veya yukardaki katılan isimlerden referans yoluyla tanıştırma talep edebilirsiniz.