Blog

Etohum kafe toplantısının konuğu Arda Kutsal

webrazzi_logo1

2010 yılının ilk etohum kafe toplantısının konuğu Webrazzi.com. Bir internet girişimi olarak webrazzi.com’un değerlendireleceği toplantıda kurucusu Arda Kutsal etohum’un 21 Ocak’taki cafe toplantısında Türkiye’deki İnternet sektörünü yorumlayacak hem 2009 ve 2010 yılına bakışını anlatıyor olacak.

ArdaKutsal_2h

Arda Kutsal, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Girne Amerikan Üniversitesi’nden Endüstri Mühendisliği lisansını aldı. Takip eden dönemde 1 yıl süren KMI (Kavrakoğlu Management Institute) Executive MBA programını ve sonrasında Bilgi Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans eğitimini tamamladı. Farklı sektörlerdeki firmaların çok çeşitli internet projelerinde yöneticilik görevleri üstlendikten sonra, özel bir üniversitede 2 sene Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yaptı. Uzel Corporation, Bilgi Sistemleri’nde 2 yıl boyunca internet projeleri üzerine çalıştıktan sonra, Argentum Ventures’a Teknoloji Yatırımları Yöneticisi olarak atandı. Argentum Ventures’daki görevinden Ağustos 2007’de ayrılarak internet girişimlerine odaklı, strateji, yatırım, ürün ve pazarlama alanlarında danışmanlık ve araştırma hizmetleri sunan Crenvo’yu kurdu. Halen, Crenvo’nun Genel Müdürü olarak Türkiye’nin önde gelen teknoloji, telekom ve internet şirketleriyle çalışmakta ve bunun yanında kurucusu olduğu Türkiye’nin lider Web 2.0 blogu Webrazzi’de yeni nesil web girişimlerini analiz ve takip etmektedir.

Tarih: 21 Ocak 2010, Perşembe
Saat: 17:30 – 19:30
Yer: Bersay İletişim Entstitüsü BİE Kasap Sokak Hilmi Hak Han, No 22 Esentepe, İstanbul, Tel: 212 337 52 91, Faks: 212 275 41 83
Detaylı Harita