Blog

Türk Girişimciler Şikago’ya… TeknoJummp Demo Günleri Başlıyor

TeknoJummp Chicago20 Eylül 2013’te Şikago, IL’de Türk Girişimcilerin yaratıcı çözümlerini sunacakları, bir girişim hızlandırma programı olan Teknojump Demo Günü organize ediliyor.

Organizasyon, Türkiye’nin lider teknoloji parklarından ODTÜ Teknokent ve Şikago’da bulunup Türkiye ve Karadeniz’e kıyısı bulunan ülkelere odaklı girişim hizmetleri firması olan Sente Advisory Services tarafından ortak hazırlanıyor.

Açılış Etkinliği olarak Türkiye’den 8 firma 3 Eylül 2013 tarihinde Şikago’ya getirildi ve çok kapsamlı bir kamp döneminden geçirildikten sonra Şikago’da iş geliştirme programına dahil edildiler. Bu Seçilen firmaların hepsinin, ABD pazarına hitap eden ürün ve hizmetleri bulunan bu firmalar, iş geliştirme odaklı programın son aşamasını 20 Eylül 2013’te yapılacak olan Demo Günü ile sonlandıracaklar. Firmalarla ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Demo Günü 450 N City front Plaza Dr. Chicago, IL 60611 adresindeki Gleacher Center, Suite 306’da olacaktır. Etkinlik saat 9:00’da başlayacak olup, sunumlar 12:00’da bitecektir. Sunumların ardından bütün katılımcalara açık bir networking etkinliği olacaktır.

Etkinlik için RSVP zorunludur. RSVP içinse [email protected] adresine isim, e-posta adresi ve katılımcıların firmanızdaki görevini içeren bir posta atılması gerekmektedir. RSVP ise 19 Eylül 2013 saat 12:00’de kapanacaktır.