Blog

Türk Girişimci Dubai’den Sonra Türkiye’de: SellAnyCar.com

Saygın Yalçın: Almanya doğumlu bir Türk girişimci, SellAnyCar.com ‘un kurucu ortağı ve CEO’su.

SellAnyCar.com otomobil satmak isteyenler için bir platform olarak Dubai’de hayata geçti ve şimdi Türkiye’de de yola devam ediyor. Aracınızın marka veya modeline bakmaksızın, ister hasarlı, ister hurda, ne olursa olsun alım garantisi veren bir proje SellAnyCar.com

SellAnyCar Hizmeti Nasıl Çalışıyor ?

SellAnyCar.com online platformda, ücretsiz bir araç değerlendirme ve satın alma servisi olarak hizmet veriyor. 30 dakika içinde her türlü otomobili satın almayı, ücretini hemen ödemeyi ve tüm evrak işlerini üstlenmeyi garanti ediyor.

SellAnyCar.com ikinci el araba satmak isteyen kişilerin referans yeri olmak amacıyla kurulmuş. İşleyiş de tamamen kullanıcıların en az iş yüküyle arabalarını satmaları olarak tasarlanmış. Arabanın marka ve diğer detayları sisteme girildikten sonra, bu sisteme entegre olan yapay zekâ sayesinde aracın bir ön değerlendirmesi hemen görülebilmekte. Sonrasında ise SellAnyCar.com hizmet noktalarından randevu alınarak eksperlerden ücretsiz değerlendirme hizmeti almak mümkün olmakta.

Değerlendirme sonrasında eksper, satıcıya bir teklif sunuyor. Bir hafta geçerliliğini koruyan bu teklif üzerinde anlaşma sağlanırsa, 30 dakika içerisinde bütün evrak işlerini üstlenerek aracın satışı gerçekleştiriliyor. Kredili araçlarda, SellAnyCar.com önce satıcı ile birlikte bankaya müracaat ederek bu krediyi kapatıyor sonra da satış işlemi gerçekleştiriliyor.