Blog

Tufan Özdoğan Fransa – Türkiye seyahatini tamamladı

Sensmarine’in kurucusu girişimci Tufan Özdoğan, yeni teknesiyle Fransa’dan başladığı yolculuğunu Türkiye kıyılarına ulaşarak tamamladı.

Tekne sahipleri için güvenlik ve uzaktan takip gibi çözümleri sunan bir girişim olan Sensmarine’in kurucusu Tufan Özdoğan, deniz tutkusunu uzun bir seyahatle yaşadı. Fransa’dan yeni teknesini teslim alan Özdoğan ve yol arkadaşları önce Fransa kıyılarını ve güzel adaları dolaştıktan sonra İtalya’ya geçti. İtalya’da da güzel kentleri gezen ekip ardından Yunanistan kıyılarına ulaştı ve burada da Mykonos gibi güzel kentleri gezdi. Son olarak da Turgut Reis kıyılarına demirleyerek Türkiye’ye ulaşmış oldular.

Tufan Özdoğan yol boyunca yaşadıklarını Sensmarine forumunda paylaştı. Tecrübelerin yanı sıra cennet koylar ve dillere destan şehirlere dair tavsiyeler için Özdoğan’ın seyahat güncesine göz atabilirsiniz.

Biz de kendilerine hoş geldin diyelim ve yolculuktan birkaç fotoğrafı paylaşalım 🙂

Tufan_Ozdogan_italya Tufan_Ozdogan_italya_2 Tufan_Ozdogan_Korint Tufan_Ozdogan_sensmarine_2 Tufan_Ozdogan_Sensmarine_3 Tufan_Ozdogan_Sensmarine_5 Tufan_Ozdogan_Sensmarine_6