Blog

The Web İstanbul konferansının bu seneki teması ‘Story of Storytelling’

Öyküler, binlerce yıldır insanların beyinlerine, duyularına, duygularına, algılarına, düşüncelerine ve tercihlerine yön veriyor. Yaşananları gelecek nesillere aktarıyor; böylece toplulukların ve toplumların ortak değerler çerçevesinde bir araya gelmesine katkıda bulunuyor.

Dijital dünyanın değiştirdiği düzende, öyküleri anlatanlar da, anlatım biçimleri de değişiyor. Bu yüzden, yeni yapıda iletişim kurabilmek için, öykü anlatımının dinamiklerini anlamak bir zorunluluk haline geliyor.

The Web İstanbul konferansı bu seneki teması, “The Story of Storytelling” kapsamında, Beyin, duygular ve hormonlar alanında araştırma yapan akademisyenleri; Marka ve deneyim yönetimi  konusunda uzman yazar, danışman ve yöneticileri; Duyulara erişerek çalışan tasarımcıları; Futurist’leri, Pazarlama dünyasının önde gelen isimlerini ve öykü yazarlarını bir araya getiriyor.

4 Haziran’da düzenlenecek The Web İstanbul konferansının programını aşağıda bulabilirsiniz. Konferans biletleri ve daha fazla bilgi için: thewebistanbul.com

webistanbul_program