Blog

StartUp MelhorEscola, Brezilya’da Burs Dağıtıyor

Yazar: Said Murat – Brezilyadan.com

StartUp Brezilya’dan tam destek alan MelhorEscola.net, anaokulu, ilköğretim ve lise eğitimi için %50’ye varan burs imkanı sunuyor.

Yıl sonuna geldik ve ebevenyler daha az para harcayarak çocuklarını daha iyi okullara göndermek istiyor. MelhorEscola da buna bir çözüm olmaya çalışıyor.

Yüzde elliye varan oranda burs imkanı sunmayı hedefleyen Start Up Melhor Escola, web sitesi üzerinden çevrenizdeki okulları listeleyip, tüm detayları ile incelemenizi sağlayıp, burs imkanlarını araştırmanızı sağlıyor.

Melhor Escola ile burs almak için ebevenylerin iki seçeneği bulunuyor.

Birincisi; Çocuğunuzu kayıt etmek istediğiniz okul halihazırda MelhorEscola partneri olabilir. O halde, kısa bir form doldurarak öğrenci bilgileri ile burs başvurusu yapabilirsiniz.

İkincisi; Eğer okul MelhorEscola partneri değilse, yine de burs başvurusu yapabilirsiniz. Site yöneticileri ve görevlileri okul ile iletişim kurup burs imkanı olup olmadığını sorup size bilgi veriyorlar.

Juliano Souza (MelhorEscola kurucularından), hem okul hem de ebeveynler tarafından projenin gayet iyi gittiğini belirtiyor. Partner okul sayısı her geçen gün artıyor.

Brezilya’dan Selamlar!