Blog

Startup İstanbul’un konuşmacıları belli olmaya devam ediyor!

Romans

MSNBC, CNBC ve ABC gibi yayın organlarının gözde ismi, Startup İstanbul’da konuşacak!

6-10 Ekim tarihleri arasında ABD, Avrupa ve Asya’dan gelecek yüzlerce girişimci ve yatırımcının katılımı ile gerçekleştirilecek Startup İstanbul’un konuşmacaları arasına, erken aşama yatırım şirketi Rubicon Venture Capital Kurucusu e “” kitabının yazarı Andrew Romans katıldı.

Romans, Vermont Üniversitesi Siyasal Bilimler bölümünden mezun olması ardından 1993 yılında UNIX endüstrisinde kariyer hayatına başladı. Sırasıyla Dura-Line’da Stratejik İş Geliştirme Müdürü ve The Global TeleExchange’de (GTX) CEO’luk görevlerini yapmasının ardından Georgetown Venture Partners ve The Founders Club’da ortak olarak yönetimde yer aldı. Telekomünikasyon alanındaki girişimleri ile de bilenen ve MSNBC, CNBC ve ABC gibi yayın organlarında girişim dünyası ile ilgili sık sık görüşlerine yer verilen Romans, İngilizce dışında Almanca ve Fransızca dillerine hâkimdir.

6 Ekim Perşembe günü başlayacak ve 10 Ekim Pazartesi günü Volkswagen Arena’da muhteşem bir final ile son bulacak Startup İstanbul’da Andrew Romans gibi girişimcilik ekosisteminin önde gelen isimleri, bilgi ve tecrübelerini katılımcılar ile paylaşırken bu ekosistemin daha da gelişmesi için yeni çözüm önerileri ortaya koyacak.

Etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi ve katılım için: http://startupistanbul.com/register