Blog

Startup İstanbul’da kimler yer alacak?

16 Mayıs 2013 Perşembe günü gerçekleşecek Startup İstanbul, Çırağan Palace Kempinski’de; melek yatırımcı, girişimciler ve konuşmacılar ile gerçekleşecek. Hazırlanan programda yer alacak konuşmacılar kendi deneyim ve görüşlerini aktarırken, katılan girişimciler ve girişimleri ile Türkiye’de oluşan yeni ekonomik sürecin güncel bilgilerine aktaracak.

Startup İstanbul, Burak Büyükdemir’in açılış konuşmasının ardından öğlene kadar olan bölümünde katılımcıların konuşmaları ile geçecek ve Investor’s view paneli ile sona erecek. Öğleden sonraki bölümde ise girişimciler sunumları paylaşacaklar.

Startup İstanbul konuşmacıları arasında yer alan Hanzade Doğan Boyner, Hasan Aslanoba, Gökhan Mendi, Ali Arslan, Cenk Bayrakdar, Arda Kutsal, Barış Aksoy, İzi Adato, Paul Doany ve İhsan Elgin; hem kendi deneyimlerini hem de sektör hakkında düşüncelerini Startup İstanbul katılımcıları ile paylaşacaklar.

Pozitif TV üzerinden internette canlı olarak yayınlacak Etohum Startup İstanbul’da yer alacak konuşmacılar ve yatırımcıları http://startupistanbul.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.