Blog

Startup Istanbul girişimleri yarın buluşuyor!

Startup Istanbul için seçilen, dünyanın dört bir yanından 150 girişim yarın yani 1 Ekim’de İstanbul’da Microsoft Türkiye ofisinde bir araya gelecek. 

Startup Istanbul 3-5 Ekim tarihlerinde düzenlenen bir etkinlik olsa da aslında bu etkinliğin girişimcileri ve yatırımcılar kapsayan farklı aşamaları da mevcut. Bu aşamalardan ilki, yani girişimci kampı yarın İstanbul’da başlıyor. Yarın sabah 09:00’da Microsoft Türkiye ofisinde buluşacak olan girişimciler, Burak Büyükdemir’in açılış konuşmasının ardından mentorlarla ve diğer girişimlerle tanışma fırsatı bulacak.

startup_istanbul_microsoft_center

Geçtiğimiz yıl Microsoft Türkiye’deki sunumlardan

Tüm gün sürecek eğitimlerin ardından 2 Ekim Cuma günü tekrar buluşacak olan girişimciler mentorlarla detaylı görüşmeler yapma şansı bulacak. Ardından 3 Ekim’de ise jüri, girişimlerle bir araya gelecek ve 5 Ekim’de Startup Istanbul Challenge finallerinde yarışacak girişimleri seçecek.

4 Ekim’de ise yatırımcılar özel etkinliklerde buluşacak. Etkinlik için yurt dışından gelen özel konuklar ve Etohum Yatırımcı Kulübü üyeleri önce VIP Dinner ve boğazda tekne turunda bir araya gelecek.

VIP_dinner

Geçtiğimiz yılki VIP Dinner’dan

5 Ekim ise tüm değerli konuşmacıların sahne alacağı, çok değerli Speed Networking etkinliğinin gerçekleşeceği ve Startup Istanbul Challenge’ın kazananının belli olacağı gün olacak.

Startup Istanbul’a halen kayıt olabilirsiniz: startupistanbul.com/register