Blog

Silicon Valley Bank’tan Andy Tsao Startup Istanbul’da

Silicon Valley Bank’in üst düzey yöneticilerinden biri ve aynı zamanda Global Gateway operasyonu sorumlusu olan Andy Tsao, 30 Eylül’de Startup Istanbul’da konuşacak.

Öğrenim hayatını Colgate Üniversitesi’ni dereceyle bitirip ardından Boston Üniversitesi’nde yaptığı MBA ile tamamlayan Andy Tsao, 1988 yılında bankacılık kariyerine başlamış. Çeşitli bankalarda tecrübe kazandıktan sonra 1997 yılında Silicon Valley Bank ekibine katılan Tsao, burada birçok farklı görevde bulunmuş. Halen Silicon Valley Bank’te görevine devam eden Tsao, 2004 yılında bankanın Avrupa bağlantısı olan Silicon Valley Bank UK’in kurulmasında önemli rol oynamış.

Andy Tsao, SVB’nin Global Gateway operasyonundan sorumlu. Bu operasyon Avrupa’lı şirketlerin ABD pazarına, ABD’li şirketlerin de diğer ülke pazarlarına açılması konusunda strateji ve bankacılık destekleri sağlıyor.

Andy Tsao, 30 Eylül’de Startup Istanbul’da 30 yıllık global bankacılık tecrübesi, pazar fırsatları ve sermaye yönetimiyle ilgili bilgilerini aktaracak.

Startup Istanbul’a kayıt olmak için artık son günler!

Startup Istanbul Kayıt