Blog

Saran Online’dan Sadok Kohen ve Melih Mutlu Etohum Yatırımcı Kulübü’ne katıldı

Medya ve teknoloji alanında yatırımlar yapan Saran Online’dan iki tecrübeli isim Etohum Yatırımcı Kulübü üyeleri arasına katıldı. Saran Online CEO’su Sadok Kohen ve İş Geliştirme Müdürü Melih Mutlu bundan böyle Etohum yatırımcı organizasyonlarında yer alacak. 

Saran Holding’e bağlı olarak teknoloji ve medya alanında yatırımlar yapmak için yola çıkan ve ilk yatırımlarını yapan Saran Online, Etohum ile işbirliğini güçlendirerek yoluna devam ediyor. Saran Online’dan Sadok Kohen ve Melih Mutlu bundan böyle Etohum Yatırımcı Kulübü’nün üyesi olarak Etohum toplantılarına katılacak ve gelecek vadeden yeni girişimleri takip edecekler.

saran_online

Saran Online CEO’su Sadok Kohen girişimcilik ekosisteminde tanınmış isimlerden biri. Kariyerine yazılım geliştirici olarak başlayan, ardından kendi girişimlerini kuran ve bazı girişimlere de melek yatırımcı olarak katılan Kohen, 2012 yılından bu yana Saran Online’da görev yapıyor.

Melih Mutlu da hem medya hem de girişimcilik konusunda tecrübeli bir isim. Kendi girişimlerini kurduktan sonra birçok girişimcilik organizasyonunda hem kurucu ortak hem de mentor olarak yer alan Mutlu, 2014 yılından bu yana Saran Online’da görev yapıyor.