Blog

Purple Cape peluşu

Etohum girişimlerinden Last Moon Games’in 2013 Ocak ayında yayınlanacak oyunun karakteri Purple Cape sadece 100 adetle sınırlı olmak üzere Oyuncakdenizi.com‘da satışta.

Satın aldığınızda sadece Last Moon Games’e destek olmakla kalmayacaksınız, Ocak ayı içinde oyun Apple Store’da gireceği akşam ekiple beraber buluşarak imzalı Purple Cape’i onlardan teslim alacaksınız. Kutlamaya davetli olacaksınız.

Last Moon Games’e destek vermek için Purple Cape peluşunu Oyuncakdenizi.com’dan satın alabilirsiniz

Meraklısına Purple Cape Masalı
Evvel zaman içinde Brasserie Ormanında yaşayan kahramanımız sevgilisiyle mutlu günlerini öpücüklendirmektedir. Ta ki şatosunda kötü gülüşe ve kalbe sahip Croque Cadısı güzellik iksirini yapmaya karar verip, iksir için dişi kurbağanın eksik olduğunu görene kadar. Sevgilisini cadıya kaptıran kurbağamız tek çare olarak ana kuzusu Brasserie Perisine zırlamak olacağını düşünür. Perimiz zırlak kurbağamızı birden sadece sevgilisini değil diğer bölümlerde tüm dünyayı bile kurtaracak Purple Cape’e dönüştürür. Brasserie Ormanı ve Croque Şatosu artık lanetlenmiştir ve Purple Cape tüm bu engelleri mobil cihazlarda aşarak sevgilisini kurtarma yoluna düşer.