Blog

PayU’dan girişimcilere özel e-ticaret paketi

Ödeme sistemleri sağlayıcısı PayU, girişimler için avantajları fiyatlar sunan özel bir paket hazırladığını duyurdu. Paket kapsamında girişimcilerden kurulum ücreti alınmazken sabit komisyon imkanı tanınıyor. 

Ödeme sistemleri pazarı son dönemlerde oldukça istikrarlı bir büyüme içerisinde. Zira geçmişte oldukça zahmetli olan banka anlaşmaları ve sanal pos işlemleri yerine şirketler tek bir sağlayıcı ile anlaşıp tüm hizmetleri onun üzerinden alabiliyor. Bu da özellikle küçük ve yeni kurulmuş şirketler için oldukça değerli.

Elbette girişimler de bu tür hizmetlerden sıkça faydalanıyor. Bu sebeple ödeme sistemleri pazarının önemli oyuncularından biri olan PayU, girişimleri hedef alan özel bir paket geliştirmiş. Paket kapsamında sunulan en önemli fayda başlangıçta tek seferlik alınan 600 TL + KDV’lik ücretin girişimlerden alınmayacak olması. Ayrıca girişimler %1.7’lik sabit komisyon oranı ve işlem başına 0.25 TL’lik ücret avantajından faydalanabiliyor. Standart paketlerde bu oranlar kullanılan altyapı ve ürün tipine göre çeşitlenebiliyor.

PayU paket kapsamında ayrıca Woocommerce ve Shopify gibi platformları kullanan girişimlerden de ekstra bir ücret almıyor.

e-Ticaret 101 adı verilen paketten faydalanabilmek için sunulan şartlar ise biraz farklı; SaaS, PaaS, fintech, sosyal medya ve mobil uygulama tabanlı bir girişim olmanızın yanı sıra 01 Haziran 2014 tarihinden sonra kurulmuş olma şartı aranıyor.

PayU’nun girişimcilere özel bu paketiyle ilgili bu sayfadan ya da [email protected] adresinden bilgi alabilirsiniz.