Uluslararası Sosyal ve Mobil Oyun Çalıştayı Bigpoint Türkiye'de
![metutech-atom](http://54.171.118.104:7071/blog-tr/wp-content/uploads/2012/10/metutech-atom.jpg)
Ankara Kalkınma Ajansı Kapsamında “Ankara Dijital Oyun Kümesi Kapasite Geliştirme” Projesi kapsamında Uluslararası Sosyal ve Mobil Oyun Çalıştayı düzenleniyor. Bigpoint’in en ünlü oyunlarından DRAKENSANG’ın yaratıcıları; Proje Yönetcisi Wolfgang Siebert ve Level Tasarımcısı Florian Busse deneyimlerini paylaşmak üzere, 9 Kasım 2012, Cuma günü ODTÜ Teknokent’te olacaklar. Etkinliğin Programı: Sabah Oturumları: 10:00- 10:15- Açılış Konuşmaları 10:15-10:45- Arcade Monk- Ömer Bilge Ersoy “Türkiye’de Sosyal Oyunlar” 10:45-12:15- Bigpoint- Wolfgang Siebert, Florian Busse “Drakensang Başarısının Önemli İpuçları” YER: ODTÜ Teknokent İkizler Binası Öğleden Sonra: 13:30- 15:30- Workshop “Drakensang Oyunu için bir * tool geliştiriyoruz” *Burada ortaya çıkacak ürün Drakensang oyunu içerisinde kullanılacaktır 16:00-17:30- Firma Görüşmeleri- “Oyun firmaları ile birebir görüşmeler” YER: ATOM- ODTÜ Teknokent Galyum Blok Workshop ve Görüşmelere katılmak için 2 Kasım 2012 tarihine kadar kayıt yaptırmanız gerekmektedir. E-posta: metutech-atom@metutech.metu.edu.tr
Tel: 0 312 210 64 00/134