Özyeğin Üniversitesi Girişim Günleri 7-18 Mart tarihleri arasında genç girişimcileri bekliyor
Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından organize edilen Özyeğin Üniversitesi Girişim Günleri, bu yıl 7-18 Mart tarihleri arasında Çekmeköy Kampüsü'nde düzenlenecek. 2014 yılından bu yana Y-Combinator'ın başkanlığını üstlenen Sam Altman tarafından oluşturulan ''How to Start a Startup?'' modelini Türkiye'ye uyarlamayı hedefleyen Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Kulübü, bu vizyonla Girişim Günlerini organize ediyor. 7-18 Mart tarihleri arasında 20 konuşmacıyı konuk edecek olan etkinlik, ayrıca networking imkanı sunan molalara da sahip olacak.
![ozu_girisim ozu_girisim](http://www.buraks2.sg-host.com/wp-content/uploads/2016/03/ozu_girisim.jpg)
Etkinlik, hiç girişimcilik tecrübesi bulunmayan gençlere kronolojik bir sırayla doğru bilgileri vermeyi hedefliyor. Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü'nde gerçekleştirilecek etkinlik tümüyle ücretsiz. Etkinliğe bu linkten kayıt olabilirsiniz.