2015 yılı Etohum 15 girişimlerinden biri olan ve Startup Turkey Challenge'da ilk 15 girişim arasına seçilen Bi'kutu Mutluluk, bu ay sekizinci kutusu Karpuz'u takipçileriyle buluşturuyor.
Bi'kutu Mutluluk sekizinci kutusu 'Karpuz'u hazırlıyor
Bi'kutu Mutluluk sekizinci kutusu 'Karpuz'u…
Bi'kutu Mutluluk sekizinci kutusu 'Karpuz'u hazırlıyor
2015 yılı Etohum 15 girişimlerinden biri olan ve Startup Turkey Challenge'da ilk 15 girişim arasına seçilen Bi'kutu Mutluluk, bu ay sekizinci kutusu Karpuz'u takipçileriyle buluşturuyor.