Blog

Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Konferansı bu yıl 14 Ekim’de

Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği Girişimcilik Konferansı’nı 14 Ekim 2015 tarihinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirecek. Bu yıl konferansın açılış konuşmasını Borusan Holding Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve CEO Sayın Agah Uğur yapacak.

Bu yıl konferansın ana teması ‘Kurumiçi Girişimcilik’ olarak belirlenmiş. Kurumlarda çalışanların şirket vizyonuna ve geleceğine katkı yapmasını ‘özgür bırakan’ kurumiçi girişimcilik trendi, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok büyük şirketin stratejisinde önemli bir yer edinmeye başladı. Girişimcilik Konferansı’nda da birçok önemli şirketten yöneticiler, kendi açılarından en dikkat çekici örnekleri katılımcılarla paylaşacak ve katılımcıların kendi stratejilerini sorgulamasını sağlayacak.

Neler gündem oluyor hakkında bir fikir vermesi açısından geçen seneki açılış sunumunu da aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
(http://www.youtube.com/watch?v=IUzilG89Hwc&feature=youtu.be)

Konferansın ana sponsoru Özyeğin Üniversitesi, sponsorları BKM Express ve Eczacıbaşı Holding olmuş. http://kurumicigirisimcilik.com/ adresinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.