Blog

Nokia’dan Dünya Basketbol Şampiyonası Biletleri

Tüm basketbol severlerin heyecanla beklediği ve Türkiye’de düzenlenecek olan 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’nın resmi sponsorluğunu üstlenen Nokia özel 80 bileti Etohum girişimcilerine hediye edecek. Aşağıdaki maç programına uygun olan girişimcile aşağıdaki formu doldurarak biletlerine kavuşabilirler. (İzmir, Ankara ve İstanbul’da düzenlenecek maçlar için en erken gelen kayıt olanlara biletleri sırayla vereceğiz)

Nokia sayesinde basketbolseverler, 28 Ağustos- 12 Eylül tarihleri arasında Türkiye’de gerçekleştirilecek olan 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’yla ilgili her türlü bilgiye ve oynanan maçların her dakikasına bulundukları her yerden ve istedikleri anda Nokia cep telefonlarıyla ulaşabilecek. FIBA ve Türkiye Basketbol Federasyonunun organize ettiği şampiyonanın resmi sponsorluğunu üstlenen Nokia, mobil telefonlarına servisleri bütünleştiren Ovi yaklaşımı kapsamında, Ovi Mağaza’dan sunulan ve şampiyonanın takibini sağlayan Ovi FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası mobil uygulamasını geliştirdi.

Ovi Mağaza’dan indirilerek, Nokia cep telefonlarında kullanılacak mobil uygulama sayesinde basketbolseverler şampiyonaya katılan 24 ülke takımı hakkındaki bilgileri, 15 Aralık’ta çekilen kuralara göre oluşan ve karşılaşmaları İstanbul, Ankara, İzmir ve Kayseri’de gerçekleştirecek olan grupları ve maç fikstürlerini görebilecek, maçların önemli anlarının videolarını cep telefonlarından bulundukları her yerde ve istedikleri anda izleyip, diğer basketbolseverler ile sohbet edebilecekler.