Blog

Nir Waysbort Master In Growth konferansında

eToro şirketinde Growth Hacker olarak görev yapan Nir Waysbort, 12 Aralık’ta İstanbul’da Master In Growth konferansında sahne alacak.

Bir sosyal yatırım platformu olan eToro, İsrail merkezli yenilikçi bir şirket. eToro’nun temeli yatırım kararları konusunda sosyal bir topluluk yaratma üzerine. Bu topluluk çeşitli yatırım kararları konusunda birbirlerine danışabiliyor, fırsatlar konusunda bilgilendirme yapabiliyor, riskler üzerine tartışabiliyor.

eToro’nun şuan dünya çapında 3.5 milyon kullanıcısı ve 250 çalışanı mevcut.

Nir Waysbort, eToro’da bir ürün yöneticisi olarak dikkat çekmişti. Şirketin yeni kullanıcılar kazanmak için başlattığı ‘arkadaşına öner’ programına yöneten Waysbort, bu sayede şirketin büyümesinde önemli bir pay sahibi olmuş. Waysobrt’un programı şuan eToro’nun en çok kullanıcı kazandığı yöntem konumunda.

Onun bu başarısı tesadüf değil çünkü Nir Waysbort aynı zamanda eToro’nun büyümesinden sorumlu yani şirketin Growth Hacker’ı. Nisan 2013’te şirkette Growth Hacker’lık görevini üstlenen Nir Waysbort, Kasım 2013’te ‘arkadaşına öner’ programını hayata geçirmiş ve beklenen büyümeyi yakalaşmış.

Nir Waysbort, 12 Aralık 2014’te İstanbul’da düzenlenecek olan Master In Growth konferansının konuşmacılarından biri.

Master In Growth’a kaydolmak için bu linke tıklayabilirsiniz.