Blog

Master In Growth’ta neler konuşulacak?

12 Aralık’ta İstanbul’da düzenlenecek olan Master In Growth konferansında Growth Hacking kavramının temellerinden, öne çıkan trendlere ve gelecek stratejilerine kadar birçok konu konuşulacak.

Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz Startup Istanbul konferansı hem konuşmacıları, hem bölge ülkelerinden katılan girişimcileri hem de geniş katılımcı listesiyle tüm dünyada kendi alanında dikkat çeken etkinliklerden biri olmuştu. Etohum olarak şimdi de Growth Hacking alanında dünyanın sayılı etkinliklerinden birini hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. 12 Aralık’ta Growth Hacking konusunda birçok önemli isim Master In Growth için İstanbul’da olacak.

10 konuşmacı da kendi Growth Hacking deneyimlerinin yanı sıra Growth Hacking alanında önemli bir konu başlığına değinecek. Böylece katılımcılar 10 farklı konu başlığında önemli bilgiler edinecek. Bu 10 konu başlığı şöyle olacak;

– Growth Hacking nedir?

– Analitik mühendisliği

– SEO – Arama motoru optimizasyonu

– Web sitesi optimizasyonu

– İçerik pazarlaması

– Startup’lar için Lean pazarlama

– E-posta ile pazarlama

– Remarketing optimizasyonu

– Dönüş optimizasyonu

– Ücretli ve organik alımlar

Master In Growth 12 Aralık’da İstanbul Wyndham Grand Hotel’de düzenlenecek. Konferansa kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz: http://masteringrowth.com/   Son 12 gün!