Blog

Marketimden.com sizce nasıl başarılı olur?

Ritm Park - Güray & ErdemDün yağmur aniden bastırınca yanıma aldığım şemsiyeyi Güray & Erdem’in (uniaktivite.net) ofisinde unuttum. Uniaktivite.net üniversitelerdeki etkinlikleri hedefleyerek kulüplerin bir araya geldiği büyük bir gençlik topluluğu. Yakın bir süre içinde yenilenmiş bir altyapı ve tasarım ile üniversitelerin açılışına hazırlanıyorlar. Güray ve Erdem iki genç girişimci. Bir de ritmpark projeleri var ki başlı başına yazı konusu.

Dün yağmur yağınca goril ofisinin karşısındaki kafe erken kapattı ve bir sonraki demli çay toplantıları için şansını kaybetti. Ofiste çayı Metin, Harun ve Orhan demledi. Selcuk, Ömer, Atamert ve marketimden.com‘dan Ömer ve Furkan ilk etohum toplantısını gerçekleştirmiş olduk. Bu anı daha sonra arşivlenmek üzere fotoğrafladık. Marketimden.com’u duymamış olabilirsiniz. Yeditepe üniversitesi öğrencilerinin kurduğu bu yeni internet girişimi temelde supermarketleri internet üzerinde tek bir çatı altında toplayarak, ulusal market zincirlerine rakip olmak istiyorlar.

Marketimden.comToplantıda arkadaşlar iki kurucu ortağı oldukça terlettiler, önerilerini eleştirlerini anlattılar. Sitenin tasarımının değişiceğini şimdiden söyleyeyim. Hatta marketimden.com ilk girişim sermayesini çok yakın bir süre önce buldu ve önümüzdeki aylarda daha hızlı büyüyeceklerini anlattılar. Bu girişimci arkadaşlarla daha sık toplantılar yapacağımızı düşünüyorum. Azimli olmaları en büyük avantajları.

Şimdi soru: Marketimden.com sizce nasıl başarılı olur?