Blog

Küçük İşletmelerin Hayatını Kolaylaştıracak 5 Uygulama

1.       Basitleştirilmiş Sosyal Medya Yönetimi –Buffer

Eğer her sosyal medya platformuna hesap açmak ve içerik paylaşmak size korkutucu geliyorsa Buffer’i gözden geçirmenizde fayda var. Buffer hazırladığınız içeriği birden fazla sosyal ağda basit bir şekilde paylaşmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Buffer ile içeriklerinizin paylaşım zamanını otomatikleştirebilir, favori linklerinizi paylaşılacaklar listesine ekleyebilirsiniz.

2.       İçerik Yönetimi – Inbound Writer

Hazırladığınız makalelerin, blogların ve röportajların arama motorlarında bulunabilirliğinin nasıl arttırılacağını bilmiyorsanız Inbound Writer size oldukça yardımcı olacaktır. Hangi konu hakkında içerik hazırlamanız gerektiğini, bir makaleyi henüz yazmaya başlamadan performansının ne olacağını, kalitesini ve sonuçlarını Inbound Writer ile görebilirsiniz.

3.       Karar Vericileri Bulmak – Rapportive

Hiç bir karar verici ile iletişime geçmek istediğiniz fakat e-posta adresini bulamadığınız oldu mu? Elinizde yalnızca [email protected] ya da [email protected] şeklinde bir mail adresi mi var? Meraklanmayın. Rapportive işin geri kalanını halledebilir. Rapportive iletişime geçmek istediğiniz kişinin kim olduğu ve sosyal medya profilleri gibi zengin iletişim bilgilerini bulmanızı sağlayan bir Google Chrome eklentisidir. Bir karar verici ile iletişime geçmek ve anlaşmayı bağlamak için bu eklentiden aradığınız kişinin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

4.       Satış Eforlarının Takibi – Yesware

E-postam size ulaştı mı? Sanırım iş dünyasında bu soruyu sormayan kalmamıştır. Eğer elinizde bir kişiye gönderdiğiniz e-posta ulaştığında ve açılıp okunduğunda size bir bilgilendirme gönderen uygulamanız olsa ne iyi olurdu değil mi? Yesware gönderdiğiniz bir e-postanın alıcı tarafından kaç kez açılıp okunduğunu, nereden ve hangi cihazdan açıldığını takip eden bir uygulamadır. Kullanımı oldukça kolay olan uygulamanın Gmail hesabınız için Google Chrome uzantısı da bulunmaktadır.

5.       Yeniden İletişime Geçmek – Contactually

Gelen kutunuz aşırı dolu olduğu için eski müşterilerinizi bulmakta zorlanıyor musunuz? Contactually eski müşterilerinizi ve olası yeni müşterilerinizi takip etmenizi hatırlamanıza yardımcı olur. Gelen kutunuzun derinliklerinden yeniden iletişime geçilmesi gereken eski e-posta adreslerini çıkararak hayatınızı kolaylaştırır.

 

Kaynak:

10 Must Have Lead Generation Tools For Your Small Business