Blog

İyi Yatırım 2013

10 Ocak 2013 tarihinde TÜSİAD ve Endeavor ortaklığında Sabancı Center’da ikinci defa iyiYatırım Zirvesi düzenleniyor. Etohum olarak desteklediğimiz iyiYatırım Zirvesi, Türkiye’deki melek yatırımcılık ekosisteminin oluşumuna ve bu çerçevede ortak bir dil konuşulmasına katkı sağlamayı amaçlıyor.

Zirvenin ana konuşmacıları Kauffman Foundation’a bağlı olan, melek yatırımcılık konusunda dünya çapında konferans ve eğitimler düzenleyen ANGEL RESOURCE INSTITUTE’den Robert Okabe ve John May olacak. iyiYatırım Zirvesi’nde ‘Yatırımcılara sunum yapma, melek portfolyo stratejisi, durum tespiti, değerleme’ gibi konuların yanı sıra yeni Türk Ticaret Kanunu ile yasal altyapısı tamamlanan melek yatırımcılık yönetmeliği de ele alınacak. Panellerde öncü Türk ve yabancı yatırımcılar, girişimciler, akademisyenler ve üst düzey yöneticiler melek yatırımcılık konusunda bilgi birikimlerini paylaşacak.

Ekte duyurusunu paylaştığımız zirveye kayıt ve program için:  (Kayıt olurken daveti aldığınız kurumu Etohum olarak seçmenizi rica ederiz)

Katılım ücreti 300 TL’dir ve kapasite 150 kişi ile sınırlıdır. Zirvenin dili İngilizce’dir.
Zirvenin sürekli güncellenen programını ve konuşmacılarını İyi Yatırım adresinden takip edebilirsiniz.

Kimler katılmalı?

  • Aktif ve potansiyel melek yatırımcılar
  • Melek yatırımcı arayan girişimciler
  • Konuyla ilgili bilgi almak isteyen akademisyenler
  • Profesyonel girişimcilik ekosistemi mensupları