Blog

İş dünyasının liderleri G3 Forum’da girişimciliği anlatacak

İş dünyasının önde gelen liderleri, 18 Kasım Salı günü girişimcilik için bir araya geliyor.

Geleceği Gücü Girişimciler yani G3 Forum, 18 Kasım Salı günü İstanbul’da Suada’da gerçekleştirilecek. İş dünyasının öncü isimlerini öğrenciler, sivil toplum temsilcileri ve geleceğin girişimcileriyle buluşturmayı hedefleyen konferansta birçok önemli isim konuşmacı olarak yer alacak.

Bu yıl girişimci adaylarının yuvarlak masalarda konuşma fırsatı bulacağı isimler arasında; TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Gate Events Kurucu Başkanı Selçuk Kiper, Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, TOBB Girişim Sermayesi Sektör Meclisi Başkanı Göktekin Dinçerler, GBA Başkanı Emre Kurttepeli, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, UGM Başkanı Sezai Hazır, Simit Sarayı Kurucusu Haluk Okutur ve TEB Holding Yönetim Kurulu Üyesi Varol Civil gibi çok değerli 90 isim bulunuyor.

Forumun panel bölümde, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Gazeteci Cüneyt Özdemir’in moderatörlüğünde, Türkiye Ekonomisi çerçevesinde girişimciliğin öngörülen rolünü tartışacak.

Kapanış bölümünde ise başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, iş hayatındaki tecrübelerini genç girişimcilerle paylaşarak, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk’un sorularını yanıtlayacak.

Konferans hakkında daha detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz: http://g3forum.com/