Blog

IBM Girişimcileri Dünya Yatırımcılarıyla Startup İstanbul’da Buluşturuyor

IBM SmartCamp etkinliğinin bölgesel finali bu yıl Startup İstanbul kapsamında gerçekleşecek.

Son yedi yıl içinde kurulmuş olan ve dünyanın enerji, sağlık, ulaşım, e-devlet hizmetleri gibi temel alanlarda karşı karşıya olduğu sorunlara çözümler sunan yeni nesil inovatif şirketlerin yarıştığı IBM SmartCamp bu yıl 30 Eylül’de Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek Startup İstanbul kapsamında gerçekleştirilecek. Dördüncüsü gerçekleştirilecek IBM SmartCamp etkinliğinde bu yıl ayrıca Sağlık Bilişimi kategorisinde en iyiler belirlenecek.

IBM SmartCamp 2014 Bölge Finaline ev sahipliğini yine İstanbul yapacak ve etkinlik bu yıl yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan Etohum tarafından düzenlenen Startup İstanbul içerisinde gerçekleştirilecek.

30 Eylül’de Startup İstanbul kapsamında düzenlenecek IBM SmartCamp Finali eş zamanlı olarak internet üzerinden canlı olarak yayımlanacak. IBM Türk’ün de içinde olduğu EMEA bölgesinin Startup İstanbul’da belirlenecek olan birincileri 2015 yılının ilk aylarında Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılacak olan dünya finallerinde yarışacak.

Startup Istanbul’a kayıt olmak için:

http://startupistanbul.com

IBM SmartCamp 2014 ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için:

http://www.ibm.com/isv/startup/smartcamp
http://www.ibmsmartcamp.com/