Blog

girisimcilerucuyor.comFikrin esin kaynağı geeksonaplane.com18 Aralık‘ta biz de aynısını uygulayım diye düşündüm. İzmir Etohum Kampı Aralık’ta İzmir ekonomi üniversitesinde düzenlenecek. Oldukça kalabalık bir konuşmacı ekip var. Durum böyleyken sadece konuşmacılar olarak değil İstanbul’daki tüm girişimcileri toplayıp hep beraber gidelim diye düşündüm. Hem yolda sohbet ederiz hem de bir bütün gün internet ve yeni ekonomi konusunda aynı kafada olan bir çok kişi biraraya gelir. Bundan sonraki etohum toplantılarında da aynı etkinliği yapacağız. Bunun yanı sıra en yakın zamanda Avrupa’daki internet şirketlerine ziyarete ve Silikon Vadisine bir uçuş planlarına başlayacağız.

Etohum’u uçakta yapıyoruz. Sabah uçuş zamanı akşama dönüş zamanı vb. konuları gitmek isteyenlerle birebir paylaşacağız. Eğer sizde aşağıdaki ekiple birlikte uçmak isterseniz işte buyrun bu formu doldurun.
İşte şimdiki yolcular: Emre Ekmekçi – Sehirfirsati, M. Serdar Kuzuloğlu – Radikal, H. Burak Hatipoğlu – Grupfoni.com, Arda Kutsal – Webrazzi.com, Melih Ödemiş – Yemeksepeti.com, Mustafa İçil – Google.com, Ersan Özer – Uzmantv.com, Dr. Uğur Özmen, Prof. Dr. Şule Özmen, Burak Büyükdemir – Etohum.com – (2 gün içinde 70’in üzerinde yolcu oldu)

18 Aralık 2010 Cumartesi günü Sabiha Gökçen Havaalanından Pegasus’la gidip geleceğiz
Pegasus Kalkış 06:45 Varış 07:45
Dönüş İzmir Adnan Menderes Havaalanı
Pegasus Kalkış 20:50 Varış 21:50
Biletinizi satın alabilirsiniz. Pegasus PC 114 gidiş, PC 123 dönüş