Blog

Etohum – THY işbirliği: Invest on Board

Etohum olarak Türk Havayollarıyla yaptığımız işbirliği çerçevesinde girişimciler sunumlarını THY’nin video sistemi üzerinde Invest on Board’da yapabilecekler.

103 ülkede 223 nokta ile dünyanın en büyük dördüncü uçuş ağına sahip THY, toplantı, mülakat ve eğitimlerden oluşan altı aylık Etohum süreçlerini tamamlamış girişimcileri, uçuş esnasında uçak içi video sistemi PLANET sayesinde yatırımcılarla buluşturuyor.

Etohum ve THY işbirliğiyle hayata geçen bu uygulama, girişimcilerin hem yaptıkları işleri duyurma şansını, hem de projeleriyle ilgilenen yeni yatırımcıları bulma potansiyellerini artıracak. Uzun uçak seyahatlerinde potansiyel yatırım fırsatlarını değerlendirebilecek yatırımcılar ise, yaratıcı ve özgün girişimler hakkında fikir sahibi olmak için yeni bir mecra kazanacak.

PLANET dijital sistemi, kabin içi eğlence sistemi olarak şu anda THY’nin A330, B777, B737-900, A340, bazı B737-800 ve bazı A321 tipi uçakları ile gerçekleştirilen dış hat uçuşlarında kullanılıyor. Yolcular, bu sistemde sunulan programlar arasında, uçak tipine göre koltuklarına yerleştirilmiş olan kumanda yardımıyla ya da ekranlarına dokunarak içerik seçimi yapabiliyorlar.

Etohum başvurusu yapmak için