Blog

fofomo ile farklı şehirlerdeki canlı müzik etkinliklerini ve yerel müzik sahnelerini keşfedin

Ağustos 2016 yılında kurulan teknoloji şirketi epcsht LLC, iPhone için geliştirilmiş olan fofomo adlı uygulamasını piyasaya sürdü. Etkinlik keşif ve takip uygulaması olan fofomo ile kullanıcılar bulundukları ya da ziyaret edecekleri şehirlerdeki canlı müzik etkinliklerini ve mekanlarını tek bir platformda görüntüleyebilirler.

Etohum portföy şirketlerinden olan fofomo, farklı şehirlerdeki canlı müzik etkinliklerini ve yerel müzik sahnelerini keşfetmek, yeni müzik grupları ile tanışmak ve popüler müzik akımından da geri kalmamak için mükemmel bir yoldur. Bulunduğunuz şehrin canlı müzik nabzını tutabileceğiniz fofomo, araştırma ve keşif sürecini diğer yöntemlere göre çok daha hızlı ve kolay kılar.

fofomo şu anda Amsterdam, Berlin, Istanbul, Londra ve Paris olmak üzere 5 farklı dünya şehrindeki tüm canlı müzik etkinliklerini kapsamaktadır.

fofomo, İngilizce dilince, ücretsiz olarak iOS 9.2 ve üstü versiyonlarda, App Store’da bulunuyor. Uygulama https://www.fofomo.com/download adresinden indirilebilir.