Blog

Fatoş Karahasan’ın yeni kitabı ‘Akla ve Kalbe Giden İletişim Yolları’ yayımlandı

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi, Reklamcılık Bölümü’nde öğretim üyesi ve aynı zamanda cnnturk.com, Tempo ve Capital dergileri köşe yazarı olan Phd. Fatoş Karahasan, yeni kitabını yayımladı.

Daha önce Vasat Reklamdan Nasıl Kurtulunur?  ve Taşlar Yerinden Oynarken: Dijital Pazarlamanın Kuralları isimli iki kitap yayımlayan Fatoş Karahasan’ın yeni kitabının ismi ise Akla ve Kalbe Giden İletişim Yolları. Kitap; iletişimin bir yetenek değil, öğrenilebilen bir beceri olduğu tezinden hareket ediyor. Sözel iletişim ve beden dilinin ögelerinden yola çıkıp, doğru etkileşim için yapılması gerekenleri anlatıyor. Ve tabii ki burada en büyük vurgu duygulara yapılıyor. Duygusal açıdan açık olan, karşısındakinin duygularına saygı gösteren ve en önemlisi insanların kalbine dokunan iletişim tarzının başarılı olacağının altını çiziyor.

aklavekalbe_yeniilan_dk

Fatoş Karahasan ise kitabını şu sözlerle anlatmış: “Bu kitap, işinde veya özel yaşamındaki iletişim sorunlarını aşmak, kendini ve diğer insanları daha iyi anlamak ve dünyaya sesini güçlü bir biçimde duyurmak isteyenler için yazıldı”