Blog

Etohum San Francisco

3ncü Etohum San Francisco konferansını 17 Haziran 2015’de Galvanize‘de yapacağız. 2015 yılında yapacağımız toplantıda 31 Ocak’ta Girişimcilik Zirvesinde açıklayacağımız Etohum 15 girişimi Etohum San Francisco hızlandırma programına katılmaya hak kazanacaklar. Silikon Vadisindeki Etohum mentörleriyle 2 hafta boyunca birlikte olacaklar.  Bu süreç içinde ofis yerleri Etohum tarafından sağlanacak olan girişimciler sürecin sonunda sunum gününde yatırımcıların önüne çıkacaklar.

26-28 Şubat tarihlerinde Startup Turkey Konferansı davetlilere açık olarak 7nci defa düzenlenecek. 2009 yılında Etohum kampı olarak başlayan etkinlik geçen altı sene içinde yurtdışından gelen konuşmacı ve girişimcilerin katılmasıyla bölgenin en önemli girişimcilik etkinliklerinden birisi oldu. 3 gün boyunca aynı otelde kalan girişimciler ve yatırımcılar birbirleriyle tanışma fırsatı bulacaklar. Diğer taraftan Internet ekosisteminin diğer profesyonelleri işbirliği yapabilecekleri şirketlerle tanışabilecekler. Katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

31 Ocak 2015 Cumartesi günü geleneksel Etohum Girişimcilik Zirvesi İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezin’de İTÜ Arı Teknokent işbirliğiyle düzenlecek. Bir bütün gün girişimcileri heyecan dolu konuşmalar bekliyor. 2015 yılının en yeni girişimcilerinin açıklanacağı bu zirvede bu yıl Etohum iş ortağı Üniversite kulüplerine ödülleri de verilecek. İlk Girişimcilik Zirvesi 2009 yılında İTÜ İşletme Fakültesi Maçka’da düzenlenmişti.