Blog

Etohum girişimleri 10 günlüğüne Silikon Vadisi’ne götürüyor

Girişimcilik Zirvesi’nde Etohum 15 girişimlerini duyuran Etohum, şimdi seçeceği yeni girişimlere Silikon Vadisi’nin kapılarını açmaya hazırlanıyor. Etohum San Francisco ’15 konferansı 17 Haziran’da Galvanize’da gerçekleştirilecek.

Girişimcilik Zirvesi’nde 2015 yılında destekleyeceği 15 girişimi duyuran Etohum, ayrıca farklı bir seçim sürecinin ardından bir grup girişimciyi de San Francisco’ya götüreceğini duyurmuştu. San Francisco’ya gidecek girişimler için seçim süreci devam ediyor. San Francisco’da 10 günlük bir eğitim ve mentörlük sürecine katılmak isteyen tüm girişimler bu adresten başvuru yapabilir.

Seçilecek girişimlerin Silikon Vadisi serüveni 8 Haziran’da başlayacak ve 17 Haziran’a kadar eğitim ve mentör görüşmeleriyle devam edecek. 17 Mayıs’ta ise Etohum San Francisco Konferansı’nda sahneye çıkıp projelerini anlatma şansı bulacaklar.

Etohum San Francisco Konferansı ayrıca hem Türkiye hem de Silikon Vadisi’nden önemli girişimcileri bir araya getirecek ve birçok değerli isim konuşmacı olarak sahne alacak. Detaylı bilgi için: etohumsf.com