Blog

Cubic.fm kullanıcılara önemli yenilikler sunmaya hazırlanıyor

Müzikseverlerin farklı platformlarda yer alan şarkılarını tek bir noktada birleştirmesini sağlayan Cubic.fm, yakında yeni tasarıma geçiş yapıyor. Bir süredir devam eden geliştirme süreci sonunda kullanıcılara sunulan yenilikler arasında Google Chrome eklentisi de yer alıyor.

Bu yıl Etohum 15 girişimleri arasına seçilen, Startup Turkey Challenge 2015’te ilk 3’e girme başarısı gösteren Cubic.fm önemli yeniliklerini duyurdu. Tasarımı tümüyle yenilenen Cubic.fm, yeni tasarımı kapalı beta sürecinde test ediyor. Henüz yeni tasarıma geçmeyen kullanıcılar için bir bekleme listesi mevcut. Yeni tasarımın önümüzdeki hafta yayına girmesi planlanıyor.

cubic_fm_yeni_2

Mevcut tasarım

Cubic.fm’in bir diğer yeniliği ise Google Chrome eklentisi. Siteyi Chrome tarayıcısı üzerinden kullananlar web mağazasından yükleyebilecekleri Cubic.fm eklentisiyle artık farklı sitelerde dolaşırken kolayca beğendikleri şarkıları listelerine ekleyebilecek. Aşağıdaki video bu yeni özelliğin sunduğu pratikliği yeni tasarımdan ipuçlarını sergiliyor;

Şuan diğer tarayıcılar için eklenti bulunmuyor ancak ilerleyen dönemler için bu tarayıcılara yönelik çalışmaların sürdüğünü öğrendik.

Facebook.com/cubic.fm

Twitter.com/cubic_fm