Blog

Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ’de 7 Aralık’ta

Etohum’un ilk yılından itibaren desteklediği Bilişim Teknolojileri Zirvesi, 5. yılında da internet sektörünü bir araya getirmeye devam ediyor.

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen zirve; paneller, seminerler, BT alanı, interaktif bölüm ve Sosyal Medya Ödülleri olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor.

Limango platin sponsorluğunda, 7-8 Aralık’ta İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde düzenlenecek olan zirvede; limango’nun CEO’su Gülfem Toygar, Yonja Media Group CEO’su Dilawar Syed, Lidyana.com & Peak Games kurucusu Hakan Baş, GP BullHound Yatırım Bankası Direktörü Ali Dağlı, Index Group CEO’su Erol Bilecik, Google Perakende ve Telekom Sektörleri Yöneticisi Mahir Erkan, Girişim Fabrikası Direktörü İhsan Elgin gibi isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Ayrıca zirve kapsamında düzenlenecek olan “Mobil Uygulama ve Oyun Pazarı” panelinde Burak Büyükdemir, “Startup Sürecinden Şirketleşmeye Giden Yol” panelinde ise yine Etohum’dan Cem Duran yer alacak.

Zirve hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kaydınızı online olarak yaptırmak için www.btz.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.