Blog

Yoğun girişimcilerin hayatını kolaylaştıracak beş uygulama

Çoğu girişimci parlak fikirlerini hayata geçirmeye çalışırken bir yandan da yoğun ajandalarına yetişmeye çalışıyor. Bunun yol açacağı stres, zihinsel yıpranmaya ve motivasyon eksikliğine sebep olabilir ki bu bir girişimcinin isteyebileceği son şeydir. Başını kaşımaya vakti olmayan girişimciler için derlediğimiz beş mobil uygulama, onların hayatını kolaylaştırarak ajanda savaşında bir adım öne geçmelerini sağlayabilir.

Unroll.me

Bu harika uygulama girişimcilerin e-posta trafiklerini düzenlemelerini sağlıyor. Giriş yaptıktan sonra, hangi mailing listelerine kayıt olduğunuzu görebilir ve artık e-posta almak istemediklerinizden tek bir tıkla kurtulabilirsiniz. Tek tek vakti ayırmak istemediklerinizi ise günün tek bir saatinde tek bir e-postada alma şansınız var.

Pocket

Başarılı girişimcilerin çoğu, zaman yönetiminde ustlaşmak zorundadır. Bu nedenle, pek çok zaman gördükleri ilginç bir makaleyi okuyacak zamanları dahi olamayabilir. Pocket, bu makeleleri, videoları ve diğer tüm web içeriklerini sonra okumak üzere depolamanızı sağlıyor.

Mint

Girişimin finansal dengesini yönetmek yetmezmiş gibi, girişimciler bir de kişisel ekonomileriyle uğraşmak durumdalar. Faturalar, kredi kartları, zamanında yapılması gereken ödemeler vb, takip edilmediklerinde büyük sorunlara sebep olabilirler. Mint, tüm bunları tek bir ekranda toplamanıza ve kolayca yönetmenize olanak tanıyor.

EchoSign

EchoSign, Adone tarafından geliştirilen harika bir uygulama ve girişimcilerin önemli belgeleri imzalamak için ofiste zaman kaybetmelerini önlüyor. Bu uygualama ile belgeleri güvenilir bir şekilde mobil cihazınız ile imzalayabilirsiniz.

Fooducate

Ne yazık ki artık market raflarında gördüğümüz şeylerin çoğu vücudumuza girmemesi gereken sağlıksız kimsayallar içeriyor. Başını kaşıyacak zamanı olmayan birinin, alışverişe gittiğinde tek tek ürünlerin ambalajlarını okuma ve hangilerinin sağlıklı, hangilerinin sağlıksız olduğunu tespit etme gibi bir şansı yok. Fooducate, telefonunuzun kamerası ile ürünlerin barkodlarını okutmanızı ve içinde ne olduğunu görmenizi sağlıyor. Böylece çok daha az zaman harcayarak sağlıklı besinler alabilir, vücudunuza girenlerden haberdar olabilirsiniz.