Blog

(Güncelleme: Etkinlik İptal) Avea Kuluçka Merkezi Bilgilendirme Günü Düzenliyor

Avea, etkinliğin iptal edildiğini açıkladı. Avea üst yönetim kararı ile AveaLabs Kuluçka merkezi bilgilendirme günü etkinliği iptal oldu.

Avea, 23 Temmuz Çarşamba Kuluçka Merkezi’yle ilgili bir tanıtım toplantısı düzenleceğini duyurdu. Etkinliğe herkes katılabiliyor.

Operatörler arasında ilk Ar-Ge merkezini açan şirket olan Avea, bu Ar-Ge tesisine bağlı olarak uzunca bir süredir Kuluçka Merkezi’nde de girişimcilere destek veriyor. İşte bu hafta o Kuluçka Merkezi’yle ilgili bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.

Avea, 23 Temmuz Çarşbamba günü Kuluçka Merkezi’nde yapılan çalışmalarla ilgili bir bilgilendirme toplantısı yapılacağı duyuruldu. Bu toplantıda Kuluçka Merkezi tanıtımı, mezunlar paneli ve Avea İş Ortaklığı üzerine sunumlar yapılacak. Toplantıda Avea IT Grup Direktörü Egemen Kurdoğlu da bir sunum yapacak.

Ayrıca etkinlikte yatırımcı birlikte Keiretsu Forum Istanbul da sunum yapacak ve etkinlik sonrasında Networking imkanı sunulacak.

Etkinlik, Avea’nın Maçka’daki binasında düzenlenecek. 14:00 – 16:00 saatleri arasındaki etkinliğe LCV yaptırarak katılabilirsiniz. LCV adresi ve daha fazla bilgi için:

http://avealabs.com/tr/medya/haberler/avealabs-kulucka-merkezi-bilgilendirme-gunune-davetlisiniz