Blog

Allen Taylor 3-5 Ekim Startup Istanbul’da olacak

Endeavor’da girişimci – yatırımcı bağlantılarını sağlayan Allen Taylor, aynı zamanda Endeavor Catalyst programının da yöneticisi. Allen Taylor, 3-5 Ekim 2015’te Startup Istanbul‘da konuğumuz olacak.

Endeavor’a 2006 yılında katılan Allen Taylor, şimdiye kadar onlarca girişimcinin yatırımcılarla bağlantı kurmasını sağlamış ve Endeavor şirketlerinin 500 milyon dolardan fazla yatırım almasına aracılık etmiş. San Francisco’da yaşayan Taylor’ın temel odağı Latin Amerika, Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Güneydoğu Asya bölgesinden girişimleri ABD’deki yatırımcılarla buluşturmak.

Allen Taylor’ın yöneticisi olduğu Endeavor Catalyst’in bazı yatırımlarını da yakından tanıyor. 2012’de başlayan program dahilinde şimdiye kadar 24 girişime yatırım yapılırken bunlar arasında Yemeksepeti.com, Peak Games, Lidyana.com, AirTies ve iyzico da bulunuyor.

Allen Taylor 3-5 Ekim tarihlerinde Startup Istanbul konuşmacılarından biri olarak yer alacak. Startup Istanbul’da katılımcı ya da girişimci olarak siz de yer alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bu linke tıklayabilirsiniz. Önemli konuşmacılar ve büyük networking imkanlarını kaçırmayın!