Blog

30 Eylül’de Startup Istanbul Sahnesinde Siz de Olabilirsiniz

Startup Istanbul’da yılın en dikkat çekici girişimleri de sahnede yerini alacak.

Startup Istanbul programının bir parçası olan ”Startup Challenge” etkinliği, dikkat çekici girişimlere kendilerini ekosisteme tanıtma fırsatı sunuyor. Startup Challenge etkinliğine katılan girişimler, yatırımcı ve mentörlerle görüşme fırsatının yanı sıra seçilecek 15 girişim de 30 Eylül’de düzenlenecek Startup Istanbul etkinliğinde sahneye çıkma fırsatı yakalayacak.

Startup Challenge programına toplamda 100 startup kabul edilecek ve bu girişimler 27 – 28 Eylül tarihlerinde özel bir eğitim programına katılacak. Ardından 29 Eylül tarihinde tanınmış isimlerin yer aldığı jüri, bu girişimler arasından 15 tanesini seçecek. Seçilen girişimler 30 Eylül tarihinde ünlü konuşmacıların yer alacağı Startup Istanbul konferasında sahneye çıkma şansı yakalayacak. Diğer girişimler sahneye çıkamamış olsalar bile önemli bir mentör ekibiyle tanışma fırsatı yakalayacak ve networking imkanlarından yararlanacak.

Startup Istanbul konferasında sahneye çıkmak önemli. Çünkü: 40 ülkeden gelen 1000 kişilik bir katılımcı kitlenin yanında 200’e yakın yatırımcı da Startup Istanbul’u takip edecek.

Startup Challenge progrmanına başvurmak için: http://startupistanbul.com/startups

Startup Istanbul Etkinliğine kayıt olmak için: http://startupistanbul.com/register