Blog

2016’da Etohum girişimlerinden biri olabilmek için son tarih 22 Kasım!

2016 yılında bir Etohum girişimi olup dünyaya açılma fırsatı elde etmek istiyorsanız acele edin. Başvurular için son tarih 22 Kasım.

Her geçen yıl büyüyen etkinlikleri, girişimcilere özel eğitim ve mentorluk programlarıyla sadece Türkiye’de değil Orta Avrupa ve Afrika bölgesi içinde önde gelen girişim hızlandırıcılarından biri olan Etohum, 2016 yılında destekleyeceği girişimleri arıyor. Binlerce başvuru arasından seçilecek girişimler, 2016 yılında Startup Turkey, Etohum San Francisco ve Startup Istanbul gibi dünya çapında etkinliklerde Etohum girişimi olarak yer alma şansının yanı sıra özel yatırımcı buluşmaları ve mentorluk desteklerinden de faydalanabilecek.

iGrow

Etohum’a şimdiye kadar başvuran girişimlerle görüşmeler devam ediyor. Eğer şimdiye kadar başvuru yapmadıysanız işinizi son günlere bırakmamanızı tavsiye ediyoruz: basvuru.etohum.com

2016 yılı Etohum girişimleri 25 Aralık’ta düzenlenecek etkinlikle duyurulacak. Ayrıca bu yıl bir girişim de ABD – Washington’da düzenlenecek 1776 Challenge’a katılma şansı anlamına gelen Istanbul Challenge Cup‘ın birincisi olarak yeni aynı etkinlikle duyurulacak.

Startup_Istanbul_2015

#startupistanbul

Burak Buyukdemir (@burakbuyukdemir) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()