Blog

2015’in ilk Etohum etkinliği Girişimcilik Zirvesi 31 Ocak’ta

2015’in ilk Etohum etkinliği 31 Ocak Cumartesi günü düzenlenecek Girişimcilik Zirvesi olacak. Birçok önemli konuşmacının sahne alacağı etkinlikte ayrıca 2015 yılında Etohum tarafından desteklenecek 15 girişim de açıklanacak.

Girişimcilik Zirvesi, Etohum’un yıl geneline yayılan 3 önemli etkinliğinden biri. 2014 yılının Kasım ayında sona eren Etohum başvurularında değerlendirmeye alınan 2 binin üzerinde girişimin içerisinde seçilen 15 girişim, Girişimcilik Zirvesi’nde açıklanacak ve önemli bir yolculuğa başlayacaklar. Bu yolculuğun finalinde yıl sonunda düzenlenecek Startup İstanbul’da birinci olan etkinlik belirlenecek. 2014’ün birinci seçilen projesi Connected2.me, önce 500 Startups’tan yatırım alarak Kaliforniya ofisine taşındı, ardından da 500 bin dolarlık başarılı bir yatırım turu geçirdi.

Girişimcilik Zirvesi Etohum 15 duyurusu öncesinde birçok önemli konuşmacıyı da katılımcılarla buluşturacak. Konuşmacılar arasında Müslim Bazkır gibi farklı girişim hikayeleriyle dikkat çeken isimlerin yanı sıra karikatürist Erdil Yaşaroğlu’da bulunuyor.

– Kenan Çolpan – İTÜ Arı Teknokent Genel Müdürü
– Paul Doany – Doany & Partners
– Selçuk Saraç – Sadece Hosting Kurucusu
– Müslim Bazkır – Çevre Grup Temizlik
– Fırat İşbecer – Monitise
– Metin Altun – Tatil.com
– Tuğberk Keselioğlu & Timur Tandoğar – Evidea.com
– Mustafa Acet – İndirdik
– Ozan Yerli – Connected2.me
– Hasan Aslanoba – Aslanoba Capital

İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek Girişimcilik Zirvesi 2015’e bu linkten kayıt olabilirsiniz.