Blog

Tişört yarışması sonuçlandı

7 Haziran’da başladığımız “Girişimcilik” konulu tişört yarışması sonladı. Yarışmaya ilgi gösteren tüm yaratıcı tasarımcılara teşekkür ederiz. 40 adet tişört tasarımı geldi. Sizlerin oyları sonucunda ilk 2 tasarımı tasarti.com‘la sınırlı sayıda bastırmaya karar verdik. Can Oktay Heper ve Mohaç Yücel’in tasarımları tasarti.com tasarından baskıya gönderildi. Çok yakın bir süre sonra stoklarında olacaklar.

Girişimci Sperm – Can Oktay Heper

Can Oktay Heper Etohum Tişört tasarımı

Yılın Maçı – Mohaç Yücel

Mohaç Yücel Etohum Tişört Tasarımı

Gelecek hafta içinde bu tişörtleri Gittigidiyor‘da 1 TL den tasarımcıları imzalı olmak üzere açık arttırmaya koyacağız. Tasarımcılarından sonra Türkiye’de internet sektöründe başarılı olmuş girişimciler, Türkiye’de internetin büyümesi için çaba sarfeden internet öncülerden imzalı tişörtleri de satışa koyacağız. Bu toplanan satış gelirini Türk Eğitim Vakfına bağışlayacağız. İki tişört toplam 150 adet basılacak ve tek dağıtım kanalı internet üzerinden satışı olacak.

25 Temmuz Cumartesi günü etohum haftasonu toplantısını Mynet – İTÜ Teknokent’te düzenleyeceğiz, bu toplantıda tişört yarışmasına katılan tüm tasarımcılara tişörtlerini hediye olarak tish-o’dan bastırıp hediye edeceğiz. Bunun yanı sıra derece alan tasarımcılar tişörtlerini vereceğiz. Haftasonu toplantısıyla ilgili olarak detaylı bilgiyi kısa süre sonra duyuracağız, şimdiden hatırlatalım 25 Temmuz 2009 Cumartesi 9:00 – 12:00 arasında bir program koymayın.

Gelecek sene İlkbahar sonunda tişört yarışmasını tekrarlayıp, her sene sınırlı sayıda Etohum Girişimcilik temalı tasarımların ortaya çıkmasını hedefliyoruz. Koleksiyoncular için şimdiden bunu duyuralım.