Blog

IEEE BuildUp 9-11Mayıs 2014 tarihleri arasında İYTE Kampüsü’nde

IEEE BuildUp, İYTE IEEE Öğrenci Kolu tarafından İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kampüsü’nde düzenlenecek olan ve ilerleyen yıllarda da gerçekleetirilmesi planlanan bir yazılım geliştirme maratonudur. 9-11Mayıs 2014 tarihleri arasında İYTE Kampüsü’nde birincisi gerçekleşecek olan etkinlik, oyun geliştiricileri ve oyunseverleri İzmir’de buluşturacak.

Bağımsız oyun geliştiricilerinin ve amatörlerin yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri aynı zamanda yatırımcılara ve firmalara yeteneklerini gösterebilecekleri bir platform oluşturmayı hedefleyen IEEE BuildUp “Oyun sektöründe başarıya götüren adımları tırmanmaya hazır mısın?” “48 saatte takımınla neler yapabileceğini göster!” sloganlarıyla oyunseverleri yarışmaya ve kendini geliştirmeye davet ediyor.1 Nisan 2014 itibariyle başlayan kayıtlar 24 Nisan tarihine kadar etkinlik sitesi üzerinden devam edecek.Seminerler ve workshoplar ile zenginleştirilecek. Etkinlik oyun geliştirme dünyasına girmek isteyen herkese bir başlangıç noktası olmayı da hedeflemektedir.

Ülkemizdekiyazılımcıvetasarımcıpotansiyelininortayaçıkmasınafaydasağlayacağınainanılan IEEE BuildUp, bu sene İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kampüsü’nde 9-10-11 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.